Dominika Szałomska

Redaktor Naczelna

Założycielka i Redaktor Naczelna Magazynu Czytelnik. Z miłości do książek pomaga autorom promować ich powieści. Prywatnie uwielbia oglądać seriale o zombie i wszystko, co związane z klimatem postapo. Osobiście nie tyka tylko horrorów i kryminałów. Chciałaby, by Magazyn Czytelnik był miejscem, gdzie promuje się to, co dobre, a nie tylko modne.

Julia Pasiewicz

Redaktorka i Fotografka

Aktualnie studentka dziennikarstwa. Miłośniczka „Ani z Zielonego Wzgórza”, „Trylogii Czasu” i „Czerwonej królowej”. Czyta głównie fantastykę, młodzieżówki i literaturę dziecięca. Aspirująca pisarka. Recenzentka i bookstagramerka.”

Justyna Dziura

Redaktorka

26 letnia żona i mama, mieszkająca w małej miejscowości koło Gorlic w województwie małopolskim. Od zawsze uwielbiała czytać, więc połączyła to w pasję do dzielenia się dobrą literaturą z innymi. Autorka bloga Z miłości do książek. Debiutowała w 2020 roku powieścią „Summer”.

Aleksandra Szczerba

Korektorka i redaktorka

Niebieskowłosa chochliczka, od dziecka zakochana w szeroko pojętej literaturze. Fanka thrillerów (zwłaszcza psychologicznych), niestroniąca również od literatury pięknej, dobrej młodzieżówki czy kąska fantastyki. Absolwentka kultury i praktyki tekstu, dziecko mediów społecznościowych, a dodatkowo – w wolnych chwilach – wytrwała tropicielka zagubionych przecinków.

Agnieszka Bendkowska

Redaktorka

Maniaczka kawy, człowiek chaos, optymistka do potęgi. Na co dzień otaczam się książkami, w każdej wolnej chwili czytam i opowiadam o nich na swoich książkowych social mediach. Uwielbiam krwawe thrillery i kryminały, jak i słodkie romanse, ale nie pogardzę też literaturą piękną. Prywatnie żona i mama dwóch szalonych córek.

Ewa Synowiec

Korektorka

Mam 23 lata, pochodzę i mieszkam w Krakowie. W tym roku kończę moją 5-letnią przygodę z fizjoterapią na AWF-ie (żartowałam, nic nie kończę, mam w planach doktorat). Ostatnio jednak bardziej interesuję się szyciem niż swoją przyszłą profesją. Od 8 lat gram w hokeja na lodzie, może wyników nie mamy, ale dziewczyny są najlepsze! Książki raczej tylko czytam, w czasie wolnym, kiedyś próbowałam pisać (i jeszcze kiedyś spróbuję, ale to jak będę mieć trochę czasu, może w jakiejś ciąży). Za to zawsze byłam czepialskim dzieciakiem, znajdującym wszędzie błędy, więc do redakcji nadaję się idealnie.

Aleksandra Durczewska

Redaktorka

Pasjonatka literatury fantastycznej i młodzieżowej, miłośniczka psów rasy jamnik i oglądania w kółko tych samych sitcomów. Absolwentka kultury i praktyki tekstu powoli zmierzająca na magisterkę z publikowania cyfrowego i sieciowego. Uwielbia robić zdjęcia książkom, a każdą wolną chwilę spędza z kubkiem herbaty w dłoni.